Bilgisayar Kavramları Tartışma ve Bilgi alış veriş divanı (forum)

Yorumlar

 1. Mert

  Merhaba Android’de çalışan bir projenin arkaplan resmini değiştirmeye çalışıyorum.orjinal resmin adı
  ,boyutu ve uzantısı aynı kalacak şekilde değiştiriyorum.Oyunun .apk dosyasını çıkarttıktan sonra tablete atıyorum ama açmaya çalıştığımda hata veriyor.Neden kaynaklanıyor olabilir acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 2. müslüm akyürek

  hocam firat üni. bilgisayar müh. 3. sınıf ögrencisiyim weka kitabının pdf icin rahatsız ediyorumda

 3. Alperen

  Merhaba,
  11. sınıf öğrencisiyim weka ya da sci-kit kullanmamı gerektirecek bir proje var aklımda ancak ikisi için de pek iyi kaynaklar bulamıyorum, eğer kitabı edinebilirsem işim çok kolaylaşacaktır şimdiden teşekkürler.

 4. Hasnun

  Merhaba;
  Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve bilgisayar mühendisliği kazanamazsam bilgisayar öğretmenliği okumayı düşünüyorum. Çünkü şehir dışında okuma imkanım yok. Kendimi yazılım sektöründe geliştirmeyi çok isteyen bir insanım, oyun sektöründe belli hayallerim de var fakat ben üniversite kazanmadan ailem bilgisayara el bile sürdürtmüyor. Bu yüzden bazen sadece telefondan C++ ile Java çalışıyorum.
  Sonuç olarak 1 yıl daha kaybetmek istemiyorum. Eğer bilgisayar öğretmenliği okursam kaybım çok olur mu? Veya sizin bana tavsiye edebileceğiniz mühendislik kazanamazsan şu bölümleri oku diyebileceğiniz bölümler var mı?

 5. Mahmut

  Merhaba Hocam kitapların Rapid Miner ile Veri Madenciliği , Weka ile Veri Madenciliği: pdf lerinisize zahmet olmazsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir